CRM tooted ja teenused

CRM (customer relationship management) ehk kliendihalduse süsteem on oluline osa tänapäeva ettevõtte struktuurkapitalist ja väärtusest. CRM on ärikriitilise info selgroog ja kollektiivne mälu. Paljudes ettevõtetes on kliendisuhted vaid müügimeeste peades ja märkmikes. Meie seisame selle poolt, et väärtuslik info on süstematiseeritud ning kiiresti kättesaadav kõigile ettenähtud inimestele. CRM aitab saada uusi kliente läbi efektiivse ja organiseeritud müügiprotsessi ning neid hoida tänu kvaliteetsele teenusele.

Aitame rakendada CRM-i kolmes valdkonnas

  • Müük – aitame viia müügiliidid tehinguteni, prognoosida ja jälgida müügiorganisatsiooni efektiivsust ning anname ettevõttele tööriista, mida kasutab kollektiivselt kogu müügitiim;
  • Turundus – aitame CRM lahenduse abil viia potentsiaalsete klientideni teie sõnumit, et need resultatiivseks müügiks konverteerida;
  • Teenindus (helpdesk) – CRM süsteem ei unusta kliendi probleeme enne, kui need pole lahendatud. Ülevaatlik aruandlus, analüüs ja eskaleerimise protseduurid aitavad kindlustada rahuloleva kliendivõrgustiku.

Oleme teinud ka spetsiaalsed rakendused

  • CRM kinnisvarahalduse ettevõtetele
  • CRM õigusabiettevõtetele
  • CRM turvateenuste ettevõtetele

Meie tooteplatvorm

Kasutame oma lahenduste tegemisel maailma juhtivate tootjate läbiproovitud tooteid. Jälgime, et need oleks ühildatavad ettevõtte teiste süsteemidega nagu ERP, raamatupidamine, laosüsteem jne. Seisame selle eest, et tööprotsessid oleks lihtsad ja loomulikud ning et töötajad ei peaks tegema liigset tööd CRM-i kasutamisel.

Infor CRM (varem Sage SalesLogix) on
 juhtiv toode kliendi jaoks kohandatavate lahenduste ehitamiseks.

 

Lisainfo: Aimar Vari aimar.vari@crmsusteemid.ee, tel +372 516 3303