Miks Infor CRM

CRM süsteemi ja andmete üle kontrolli omamine.

Infor CRM-i  saab kasutada kontoris arvuti taga, mobiilis või kombineeritult ning Teil on alati kontroll nii süsteemi  kui andmete üle. Lihtsalt uuendatav info, rändlus sisevõrgust pilvele või transportides andmeid ettevõttesse.

Infor CRM-l on mobiili ja tahvlelarvuti kasutajatugi.

Tänu oma pikaajalisele kogemusele ja CRM-i kohandatavusele aitab Infor® CRM Mobile kasutamine kasvatada Teie firma tulemust. Tasuta ligipääs CRM andmetele, lemmikute Android™, iPhone®, iPad®, ning teistele seadmetele.

Lihtsus kasutamisel ja intuitiivne funktsionaalsus suurendab Teie meeskonna tulemuslikkust.

Infor CRM töötab kiiresti tänu easy-to-learn-and-use kasutajaliidesele.  Suur hulk kasutajaid on selle omaks võtnud, see nõuab Teie meeskonnalt vaid veidi õppimisvõimet.

360° vaade oma klientidele.

Tugineb Infor CRM-le kui operatsioonikeskusele, kus kliendiprofiil on ülesehitatud vastavalt välistele allikatele ning olemasolevale teabele Teie ettevõttes. Integreerides front- office ja back- office (näiteks majandustarkvara) saab luua tervikliku ülevaate iga kliendi kohta.

Kliendiga seotud andmetest on võimalik koostada erinevaid aruandeid ja analüüse.

Infor CRM pakub palju aruandluse vorme ja analüütilisi vahendeid müügitegevuste, teenindus- ja  kliendikõnede, turunduskampaaniate kohta, mille abil  saab teha rohkem teadlikke otsuseid.

Mitu juurutusvõimalust- pilv, kohalik võrk, mobiil või kombineeritult-  sobitub firma IT strateegiasse.

Infor CRM juurutusvõimalused vastavalt firma IT ja äri eelistustele, strateegiale ja tegevusvaldkonnale. Teie kliendiandmed on kindlalt kaitstud ja juurdepääs olemas nii LAN ning veebi, pilve, mobiili või kombineeritud ühenduse kaudu.

Unikaalselt  kohandatavad lahendused vastavalt teie firmale.

CRM lahenduse soetamisel ei ole vaja muuta oma seniseid äritegevuse harjumusi, vaid saate seda ise vastavalt oma soovile kohandada, seadistada, isikupärastada.

Globaalne partnerite, arendajate ja klienditoe koostöö tagab CRM edu Teie firmas.

Kasutades Infor CRM tarkvara on Teil  võimalus saada kasu laiast äripartneritevõrgust ning saada kasutajatuge emakeeles kohalikult esindajalt.